MOKYMAI 

Registruojatės į mokymus.užpildydami žemiau esančią formą. Pamatęs jūsų užklausą išsiunčiu sutartį ir rekvizitus. Papildomai pranešu apie tai SMS žinute.  Sumokate už mokymus jums patogiu būdu ir atsiunčiate man užpildytą sutartį. Po apmokėjimo išsiunčiu prisijungimą prie mūsų mokymų bazės. Pradėti mokytis galite jau tą pačią dieną.

Taip, GALIMA! Dauguma tų, kurie galvoja, kad kažką žino, apie 80 proc. visos informacijos jiems būna nauja. Pasakojama ne knygų citatos, o kaip realiai veikia visas biržos mechanizmas. Knygų skaitymas lieka laisvalaikiui (būtina). Žinoma, rekomenduojama į mokymus užsiregistruoti iš anksto, kad turėtumėte priėjimą prie duomenų bazės, kur galėsite po truputį žiūrinėti teorinę medžiagą. Statistiškai 8 iš 10 kursų dalyvių nori, kad viskas būtų pasakojama nuo pradžių.

Viskas vyksta online per Go To Meeting specialiai tam skirtą programą. Visuomet transliuojamas mokytojo monitorius, todėl patartina mokymams turėti papildomą ekraną, kad būtų galima klausant atlikti ir patiems užduotas užduotis.

Pradžioje, kol teorinės medžiagos bus nemažai pamokos vyks 3 kartus per savaitę, t.y. pirmadienį, trečiadienį, ketvirtadienį 19h vakare.

Vėliau, kai teorinė medžiaga bus įsisavinta prekyboje būsime kasdien. Laikas 19:00 -21:00

Taip, kartoti galėsi kiek norite kartų. Iš praktikos galiu pasakyti, kad tie kurie stengiasi, dažniausiai prisijungia visuomet. Kadangi per kiekvieną naują kursą yra pridedama vis naujų dalykų, labai retai pasakoju tą patį per tą patį.

Turime bendrą chatą per Skype. Jeigu yla klausimų, visuomet galima klausti. Taip pat kartas nuo karto organizuojami realūs susitikimai, todėl kiekvienas turi puikią galimybę susipažinti su savo bendraminčiais iš arčiau.

Taip, visiškai teisingai. Nuolatos ieškoma gabių treiderių, kurie galėtų dirbti kartu ir nebūtinai su savo kapitalu. Taip pat nebūtina laukti registruotis į mokymus, jeigu jūs esate geras treideris. Rašote mums ir kalbame apie bendradarbiavimo galimybes.

Už mokymus imami pinigai todėl, kad parduodamas ne produktas, o laikas ir asmeninė patirtis, taip pat dėmesys. Be to, statistiškai 9 iš 10 –ies užsiregistravusių vidutiniškai praleidžia vos 1 – 2 paskaitas per visą kursą. Rengiant nemokamus webinarus susirenka vos 3-4 iš 10-ies. Taip pat yra įsipareigojimas padėti žmogui jam rūpimais klausimais. O klausimų patikėkite, tikrai iškyla daug. Be to, mūsų bazėje kitų pirktų mokamų kursų archyvo vertė 20-30 kartų didesnė nei mokate jūs.  Informacija  nuolat atnaujinama.

Čia toks pat klausimas: Ar aš baigęs jūsų universitetą sugebėsiu rasti darbą? 80 procentų viskas priklausys nuo jūsų. Jeigu vieni, kad suprastų juostą ir „stakaną“ (indikatoriai), jų dinamiką ir veikimo principą praleidžia ne vieną tūkstantį valandų, kodėl jūs turėtumėte tai suprasti per keletą valandų? Lygiai taip pat daug lemia psichologiniai dalykai. Vienam sunku suprasti ir susitaikyti, kad norint uždirbti 100 dolerių tu gali ir prarasti 20. Jeigu žmogus visiškai netoleruoja rizikos, jis anksčiau ar vėliau supranta, kad birža – tikrai ne ta vieta, kur gali „saugiai“ ir stabiliai uždirbti pajamas. Treidingą iš dalies galima lyginti su verslu. Kiekvienas ambicingas žmogus turi tai išbandyti ir tik tuomet daryti išvadas ar tai jam tinka ar ne.

Taip, visuomet. Esu šioje veikloje „Full Time“ ir visada pasiekiamas.

Taip, žinoma! Maždaug 8 iš 10 savo mokinių esu matęs ir susipažinęs asmeniškai. Gerbiu kiekvieną savo kursų dalyvį, padedu visais klausimais, susijusiais su prekyba.

PREKYBA

Visų pirma kol mokysimės (bent jau teorinę dalį), nereikalingas joks kapitalas. Kai eisime prie praktinės dalies, kalbant apie skalping ir day trading stilius laisvai galima mokytis turint bent tūkstantį dolerių. Dienos eigoj daug lengviau valdyti riziką, taip pat galimybė gauti didesnį svertą. Ilgesnės trukmės sandorius kapitalas reikalingas didesnis.

Prekiaujame išskirtinai tik JAV akcijomis NYSE ir NASDAQ biržose. Šiuo metu abiejose biržose turime daugiau nei 5 000 akcijų ir 2 500 prekiaujamų fondų pasirinkimą.

Taip! Visi sandoriai išvedami į biržą ir tai patikrinti turint profesionalius įrankius labai paprasta. Jeigu kalbėti apie mažesnio likvidumo akcijas, kartais galite pajusti malonumą nusipirkdami 300 -500 akcijų ir pakeldami jų kainą per kelis centus:) Per mokymus rodoma daug tokių pavyzdžių.

Asmeniškai aš (Mindaugas) naudoju Arche, Aurorą ir Think or Swim (Ameritrade). Prekiauti galima kiekvienam per kur norite, viskas remiasi tik į jūsų turimus pinigus ir norus. Tarkim norint užsiimti skalping ir day trading stiliais, Interactive Brokers, Ameritrade ir kitos platformos reikalauja turėti ne mažiau nei 25 000 dolerių palaikomąjį depozitą. Todėl turint mažiau pinigų turime rinktis tuos brokerius, kurie nereikalauja turėti privalomos sumos.

Filtrai. Chatai. Iki biržai atsidarant pasiruoštos prekybai akcijos. Įvairūs skreeneriai ir t.t. Visa tai pasakojama mokymų metu.

Taip, rinkoje būnu kasdien. Savo praktikoje turiu daugiau nei 600 prekybos sesijų ir daugiau nei 10 000 atliktų sandorių.

Vienu sakiniu atsakyti sunku. Realiai žiūrima į viską. Aktyviame treidinge daugiau dėmesio skiriama Level2 ir Times&Sales įrankiams. Grafikas yra tik pagalbinė priemonė. Ilgesnio periodo akcijoms į fundamentiką kreipiama daugiau dėmsio.

Nuosavas prekybos algoritmas – tai kaip verslo planas arba diplominis darbas baigiant mokslus. Kiekvieno mokymų dalyvių prašau, kad rašytų savo prekybos planą, kurį privalo turėti iki pradedant prekiauti. Pavyzdžių turiu daug. Taip pat kiekvienas norintis gali man rodyti savo juodraščius, kuriuos padedu redaguoti.

Taip! Bet jūsų psichologinė būsena NIEKADA nebus gerai, jei būsite rinkoje ir nesuprasite, kodėl turite atidarę vieną ar kitą poziciją. Jeigu prekyba bus panaši į azartinį žaidimą, jūs niekada nesijausite gerai psichologiškai. Pirmas žingsnis – tai suprasti, kaip veikia pats biržos mechanizmas. Antras – suprasti, iš ko jūs stengsitės uždirbinėti pinigus. Trečias – praktika. Ketvirta – mano palaikymas ir klaidų taisymas. Kitaip tariant. teisingai žingsniuojant tvirtinsite ir psichologiją. Savaime vien “kažką” darant ji nesusiformuos. Praktika privalo būti teisinga.

NYSE ir NASDAQ darbo laikas nuo pusės penkių iki vienuolikos vakaro Lietuvos laiku.

Praktika rodo, kad aktviam stiliui – skalping ir daytrading per išmaniuoju prekiauti tiesiog juokinga:) Nuolat ieškoti akcijų ir profesionaliai naudotis įrankiais galima tik per PC. Aš asmeniškai naudoju tris monitorius.

NAUJA MOKYMŲ
GRUPĖ

RUGPJŪČIO 25Registruotis galima bet kada


>6 metai


Tiek metų kasdien būname rinkoje

>3 metai


Tiek metų daromi profesionalūs mokymai

>35 treideriai


Mūsų komandoje esantys aktyvūs treideriai

>18 mėn


Tiek trunka savarankiškas mokymasis

>60%


Kursų medžiagos yra "Know-How" UT patirtis

>100 nariai


Mūsų bendruomenės narių

NAUJIENOS, STRAIPSNIAI
IR NAUDINGA INFORMACIJA

Apie žmonių tipus rinkoje ir rizikos valdymą

Per savo buvimą rinkoje ir mokymo laiką jau esu sutikęs pakankamai žmonių, kad būtų galima daryti šiokias tokias nuosavas išvadas. Aptarsiu vieną kategoriją - tai žmonės, kurie daugiau mažiau domisi rinkomis, bet yra patyrę realių nuostolių. Čia…

Plačiau

Auksas, sidabras ir varis

Pagrindinės aukso gavyba užsiimančios kompanijos, kurių akcijomis prekiaujama viešai Niujorko biržose ir jų įtaka bei „svoris“ visai rinkai. 41 – tiek kompanijų viešai kotiruojamų biržose 22 mlrd – tokia didžiausia Islandijai priklausanti kompanija…

Plačiau

Trys tarpusavyje susiję rodikliai

Trys rodikliai: Kompanijos kaina Kompanijos kapitalizacija Kompanijos išleistų akcijų kiekis Tai tarpusavyje absoliučiai ir besąlygiškai susiję rodikliai. Vienas rodiklis, kuris nesikeičia, iki kol nebūna akcijų „praskiedimo“ – tai išleistų akcijų…

Plačiau

Colgate-Palmolive Company

Birža – Niujorko NYSE Trečia pagal dydį savo sektoriuje (asmens higienos reikmenys) 1806m – įkūrimo metai. Ją įkūrė William Colgate, kai jam buvo 23 metai Akcijų biržoje nuo 1977 metų 63,80 doleriai – dabartinė vienos akcijos kaina 1.68 dolerio –…

Plačiau

NYSE vs NASDAQ

Klausimas: koks skirtumas tarp Niujorko NYSE ir NASDAQ akcijų biržų? Šiuo metu technologiniu atžvilgiu nė kuom. Niujorko NYSE yra pati didžiausia pasaulyje birža. NASDAQ antroje vietoje. NASDAQ buvo įkurta 1971 metais, kai atsirado pirmieji…

Plačiau

Apie statistiką ir darbo valandas

Galbūt tai su treidingu ir investavimu neturės labai daug bendro...bet  pamačiau video, kuriame teigiama, kad žmogus per visą savo gyvenimą pradirba maždaug 90 000 valandų ir iš jų apie 85 procentai nekentė savo darbo. 40 procentų apklaustųjų teigė,…

Plačiau

Šiek tiek apie mane ir mokymus

Labas rytas, šiandien – šeštadienį, kaip visuomet daug laiko skiriu bendravimui ir savo kaip mentoriaus veiklos vystymui. Todėl, kad nerašyti „sausai“, jog nuo rugsėjo 10 dienos prasideda NYSE mokymai su nauja grupe ir galite jau registruotis, apie…

Plačiau

Fiziologinės smegenų savybės ir dopaminas

Daugeliu atvejų psichologija susideda iš cheminių reakcijų smegenyse. Būtent nuo jų viskas ir priklauso. Žmogaus smegenys formavosi daug tūkstančių metų, iš kurių civilizacija užima tik nedidelę dalį. Instinktai vystėsi ir įsitvirtino mūsų galvose…

Plačiau

Treidingas ir gyvenimiški dalykai

Bendraudamas su vienu savo mokiniu ir klausydamas jo istorijos pajutau, kad noriu padėstyti savo mintis raštu apie treidingą, investicijas ir palyginti su gyvenime egzistuojančiais principais. Taigi, treidingas ir investicijų pasaulis - tai ne vien…

Plačiau

JeFF Bezos – Amazon įkūrėjas

Jeff Bezos - Amazon įkūrėjas 1999 metais prieš Kalėdas. Šiuo metu Amazon kompanijos kapitalizacija siekia daugiau kaip 895 mlrd dolerių, iš kurių 17 procentų priklauso Jeffui. Jis jau aplenkė Bill Gates ir Warren Buffet. Šiuo metu laikomas…

Plačiau